Jak zostać profesjonalnym hazardzistą

Jak zostać profesjonalnym hazardzistą

Chcesz zostać lepszym hazardzistą i co miesiąc zarabiać znaczne kwoty? Czas zacząć rezygnować z przyzwyczajeń, które sprawiały, że tracisz żeton za żetonem i postarać się kierować radami nawet profesjonalnych typerów. Przeczytaj i dowiedz się jak zostać profesjonalnym hazardzistą.

Przesądy są głupie

Dobrze jest od razu zrezygnować z przyjętych z góry pomysłów. To proste, Manchester United nie przegrywa tylko dlatego, że stawiasz na nich, nie jesteś jedyną osobą, która rzuca bilet do kosza po golu zdobytym w ostatnich minutach meczu. Szczęście i pech są częścią gry i nie można ich uniknąć. Większość amatorów ma tendencję do ignorowania momentów, w których wygrywali po pomyłce sędziowskiej lub pomyłce i pamięta tylko bilety utracone w ten sposób.

Otwórz oddzielne konto

Aby upewnić się, że nie wyrzucasz na zakłady więcej pieniędzy, niż możesz sobie na to pozwolić, najlepiej otworzyć oddzielne konto bankowe. Wpłacasz dokładnie taką kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakłady i możesz łatwo zarządzać wygranymi kwotami.

Skorzystaj z bonusów

W przeciwieństwie do agencji ulicznych, agencje internetowe oferują znaczne premie za rejestrację. Wskazane jest, aby z czasem przetestować każdą licencjonowaną witrynę i skorzystać z ich promocji. Oczywiście, premia zwykle musi zostać obrócona na inne zakłady, zanim zostanie wypłacona, ale możesz osiągnąć znaczny zysk, jeśli dobrze zarządzasz środkami.

Szukaj najlepszych kursów

Jak powiedziałem powyżej, aby znaleźć odpowiednią dla siebie agencję, musisz stopniowo otwierać konto dla każdego z nich. Pomoże Ci to w przyszłości, gdy znajdziesz bardzo dobry zakład i chcesz uzyskać jak największą wygraną. Pieniądze zdeponujesz w agencji, która przyniesie Ci największy zysk.

Postaw na mistrzostwa / sporty, które lubisz

Aby odnieść sukces w zakładach, musisz rozegrać mecze, które znasz. Nie ma sensu rzucać pieniędzy na zawody, o których słyszy się po raz pierwszy, oraz o nieznanych graczach. Stawiasz tylko na kursy, a to gwarancja porażki. Kiedy stawiasz na wydarzenia, które kontrolujesz, Twoje szanse znacznie wzrosną.

Bądź na bieżąco z nowościami

Oglądaj mecze, aby wyrobić sobie jasną opinię o grze drużyn, o formie i cechach zawodników. Czytaj gazety i serwisy informacyjne, aby być świadomym kontuzji, zawieszeń, ale także możliwych konfliktów w grupie. Wszystkie zebrane informacje pomogą Ci znaleźć typ z większą szansą na szybszą wygraną.

Wyznacz cele

Dobrze jest wyznaczyć sobie cel na określony czas. Zaleca się, aby wyznaczony cel był realistyczny. Każdy obstawiający ma historię o tym, jak osiągnął znaczną kwotę na koncie, ale szybko ją stracił z powodu złych wyborów. Osiągnąłeś swój cel na ten dzień, a następnie zrób sobie przerwę.

Dowiedz się, kiedy się poddać

Oprócz osiągania celów musisz też ustalać limity na złe dni. Ponieważ będą gorsze dni. Będziesz kusił, aby spróbować odzyskać swoje straty i zaryzykować jeszcze więcej pieniędzy, a Twoje konto może zostać szybko opróżnione. Zatrzymaj się wcześnie. Ważne jest, aby Twoje zakłady przynosiły długoterminowy zysk. Dzień minus nic nie znaczy w ciągu miesiąca, jeśli wiesz, kiedy powiedzieć zupę.

Śledź zakłady

Zapisz wszystkie swoje zakłady, dzięki temu łatwiej zobaczysz, które strategie działają, a które pochłaniają Twoje pieniądze. Zauważysz, które mistrzostwa nie opanowałeś tak dobrze, jak myślałeś, ale także gdzie popełnisz błąd przy wyborze zakładu.

Teraz już wiesz jak zacząć i jak zostać profesjonalnym hazardzistą, pamiętaj każdy gdzieś zaczynał!
Przeczytaj również: higiena rąk w dobie COVID 19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *