Bukmacherzy rozdają ETOTO BONUS

Bukmacherzy rozdają ETOTO BONUS 

ETOTO BONUS jest to forma wsparcia na start od legalnego bukmachera w postaci premii na dalszą grę. Polega na tym, że wpłacona przez gracza kwota zostaje podwojona, tj. wynosi 100% od pierwszej wpłaty gracza. Warto jednak wiedzieć, że maksymalny ETOTO BONUS może wynieść 1500 zł, natomiast minimalna wpłata gracza to jedynie 1 zł.

ETOTO jest w pełni legalną firmą, a ETOTO BONUS przysługuje wszystkim graczom bez wpisywania kodu promocyjnego.

Do kogo skierowana jest oferta ETOTO BONUS i jak można z niej skorzystać?

Oferta ETOTO BONUS skierowana jest do nowych, pełnoletnich użytkowników, którzy pozytywnie przeszli proces rejestracji na stronie internetowej organizatora. Obecnie, założenie konta nie wiąże się z wpisywaniem żadnego kodu promocyjnego. Po rejestracji, nowemu uczestnikowi zostaje przypisana pełna oferta powitalna ETOTO BONUS. Żeby mieć dostęp do wszystkich możliwych bonusów, należy się zalogować na stronie bukmachera. Dzięki założeniu konta, użytkownik nie tylko ma możliwość zawierania zakładów na wydarzenia sportowe, ale również otrzymuje wiele ofert specjalnych, dzięki którym stale może pomnażać swój kapitał i korzystać z wielu promocji. ETOTO BONUS nie łączy się z innymi ofertami bukmachera. Z premii każdy klient może skorzystać tylko raz. Bonus od depozytu wpływa automatycznie po zasileniu środków przez użytkownika. Wpłat można dokonywać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak też za pomocą aplikacji mobilnej. Środki na konto można przelać za pomocą takich podmiotów jak: BLIK, Dotpay, Przelewy24, Skrill, Neteller, Karty VISA oraz MasterCard.

Jakie są warunki wypłaty ETOTO BONUS?

Do wypłaty ETOTO BONUS wymagane jest spełnienie pewnych warunków. Najważniejszym z nich jest czterokrotny obrót otrzymaną w bonusie kwotą, np wpłacając 500 zł, użytkownik musi obstawić zakłady za łączną sumę 2000 zł. Dzięki temu środki bonusowe zostaną odblokowane. Kolejnym warunkiem są minimalne kursy, tj.2.20 dla całego kuponu i 1.30 dla kuponu pojedynczego. Użytkownik na spełnienie tych wymogów ma 30 dni. W przypadku ich niespełnienia, promocja zostaje dezaktywowana. Do obrotu środkami nie wlicza się zakładów postawionych na sporty wirtualne.

Zainteresowani BONUSEM ETOTO będą ciekawi także bez wątpienia metody wypłat premii. W tym przypadku na koncie użytkownika należy przejść do zakładki „wypłata”. Klient zostanie wówczas przeniesiony do formularza, gdzie wymagane jest podanie kwoty, jaką chce przelać na swoje konto. Należy również uzupełnić pole z numerem rachunku bankowego, na który mają zostać przekazane środki. Warto pamiętać, że wypłaty może dokonać jedynie użytkownik, który ma w pełni zweryfikowane konto gracza. Minimalną kwotą wypłaty jest 1 zł. Dużym udogodnieniem dla klientów jest wprowadzenie przez bukmachera przelewów błyskawicznych, dzięki czemu może on otrzymać swoje pieniądze niemalże w chwili dokonania wypłaty z konta użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *